Skolēniem

Skolēnu ekskursijas

Jaunpilī

Sveicināti! Aicinām jūs uz nodarbību Bruņinieku skolā! Vispirms noklausieties, nelielu pamācību, kā pareizi ar katru ieroci jārīkojas, un pēc tam – iesim šaut. Katrs skolēns šauj pa trim reizēm ar loku, arbaletu, met cirvi un šķēpu, ka arī izkaļ kopiju viduslaiku monētai, kas katram paliek kā suvenīrs. Dalībnieks saņems kartiņu, kurā ierakstīti iegūtie rezultāti, un labākie katrā veidā tiks simboliski apbalvoti! Šeit varēsiet šaut arī piemērīt bruņinieku bruņas, paņemt rokā zobenu, nofotgrafēties ar kaujas cirvi un bruņucepuri!

Programmā iekļauts: Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana, monētas kalšana (monēta katram paliek kā suvenīrs), bruņas un ieroči.

Programmas ilgums: 1,5-2h

Cena skolēnam: 3,- EUR


 

Programma skolēniem izbraukumos

Viduslaiku turnīrs

Sarīkojiet Viduslaiku piedzīvojumu visai skolai! Mēs aizbrauksim uz jūsu skolu un sarīkosim īstu visduslaiku pēcpusdienu. Instruktori palīdzēs skolēniem apgūt loka šaušanu, šaušanu ar arbaletu un cirvja mešanu. Tāpat būs iespēja piemērīt bruņinieku bruņas, paņemt rokā zobenu, nofotgrafēties ar kaujas cirvi un bruņucepuri! Labākie katrā disciplīnā saņems nelielas balviņas! Mūsu viduslaiku pēcpusdienu atklās fanfaras skaņas un Lielgabala dārds!!! Ta ir lieliska iespēja ieienteresēt skolēnus apgūt vēsturi. Esam gatavi uzklausīt skolotāju vēlmes un ieteikumus, lai šī vēsturiskā izklaide varētu jums vislabak palīdzēt mācību procesā!

Programmā iekļauts: Šaušana ar loku, arbaletu, cirvja mešana, šķēpa mešana, monētas kalšana (monēta katram paliek kā suvenīrs), bruņas un ieroči.

Sociālie tīkli